Návrat ke kořenům aneb náš druhý projekt

21.03.2024

Jsme Lucie a Tomáš. Dva milovníci přírody a naší Země. Vlastníme louku mezi lesy a potoky za rybníkem u starého mlýna, kde rozvíjíme náš projekt a kde prozatím v letních měsících trávíme nejvíce času. Navracíme živo(t) do přírody a obnovujeme ekosystém.

Pečujeme o náš kus Země.

Obnovili jsme několik pramenů, vytvořili studánku, obnovili tůňky a pečujeme o náš pozemek a okolní přírodu. Na fyzické, praktické a jemnohmotné úrovni. S přesahem a učením od Moniky Michaelové a domorodých lidí z Kolumbie z hor Sierra de Nevada.

Navracíme se ke své vlastní podstatě. Sbíráme a pěstujeme byliny, ovoce a zeleninu. Vyrábíme si tinktury, medy, masti a zavařujeme potraviny na zimní období. Rádi víme, co jíme. Nasloucháme lesu, vodě, ptákům a necháváme se unášet krásou Matky Země.

Návrat ke kořenům je místo pro podobně nalazené duše, které rády tráví čas v přírodě, obnovují tradice a navrací se zpět k sobě a k opravdovému životu.

Náš projekt vznikl za účelem setkávání se, inspirováním se, tvořením komunity a užívání si a žití života v samotné přírodě.

Milujete spaní pod širým nebem? Vaření na ohni? Dobrodružný život v divoké a poklidné oáze? Chcete si odpočinout a načerpat síly?

Rádi vás přivítáme. Bližší informace a setkání budeme sdílet.

S úctou a láskou k životu, Luci a Tom.