Jak (ne)ovoňujeme svíčky 100% přírodními BIO oleji?

Ovoňujeme je samotnou přírodou. Sbíráme a sušíme byliny a květy z naší louky a zahrádky. Pár lístků zapouštíme do svíček. Intuitivně a se znalostí účinků rostlinných duchů mícháme očistné, svěží a jemné kombinace pro vaše záměrové, bylinkové a silové svíčky. Svíce jsou bez zapuštěných esenciálních olejů, tedy bez vůně. POZOR: Věděli jste, že vosk a olej se nemají rádi? Zapuštěný olej ve vosku se pálí a nemá léčivé účinky pro naše zdraví!

Jak vyrábíme svíčky s vůní my?

Až vyrobenou svíčku ovoníme 100% přírodními BIO oleji Altearah. Vůně nanášíme na povrch svíčky před samotným zabalením a odesláním balíčku. Tím zaručujeme krásnou vůni šetrnou k přírodě a účinnou pro naše zdraví. 

Přejete si zakoupit přírodní BIO kosmetiku?

Nejen ke svíčkám používáme jejich nenahraditelné vůně a oleje. K péči o tělo a pleť výjimečnou kosmetiku. Nech se unést s námi. Více informací nalezneš na www.avere.cz. K objednávce zadej 10% SLEVOVÝ KÓD: lucie10 

Vyzkoušej a zamiluj se s námi!


Proces výroby a tvorby

Zahrnuje a obsahuje toho více, než si myslíme a nebo umíme představit. Má to zajisté velký vliv na naše svíčky. Jak už víte, úplně nejradši tvoříme v samotné přírodě. Pojďme nakouknout do zákulisí, jak svíčky vznikají.

Naladíme se na sebe, vytvoříme si příjemnou atmosféru, uvaříme si ceremoniální kakao, propojíme se sami sebe sebou a užíváme si přítomný okamžik. Někdy nasloucháme hlasu Matky Země, jindy posloucháme mantry či vysoké vibrace léčivých nástrojů. Často zpívám a tančím s vějíři a ptačí medicínou. Roztopíme v kamnech nebo připravíme oheň na louce mezi lesy a potoky. Očistíme formy fyzicky od kousků zatuhlého vosku i energeticky pomocí vykuřovadel. Vytvoříme si čistý stůl a prostor kolem sebe. Provlékneme knoty, propojíme se s duchy rostlin, jejichž květy vložíme do forem. Rozpustíme vosk na optimální teplotu. Nalijeme do forem a až si nás zavolá správný čas, začneme přidávat přírodní barviva, která kouzlí nádhernou magii.

Během procesu se dívám na obrazy, které vidí můj vnitřní zrak a vnímám jemnohmotný svět skrze prohloubenou citlivost, vnímavost, dary a potenciál jež nesu a který se více a více otevírá díky propojení se s domorodým kmenem Kogi a dalšími průvodci. Celá tvorba trvá několik hodin. Průběžně svíčky doléváme, několik hodin tuhnou. Po zatuhnutí se i tak dostaneme pod povrch a svíčky znovu dolijeme, aby nevznikla vzduchová bublina. Záleží nám na udržitelnosti a kvalitě. Během tuhnutí uklízíme a čistíme tvořivé místečko.

Po vytažení z forem ohnivé bytosti opečováváme. Vložíme je na oltář mezi krystaly, šamanské karty a nástroje, provoníme a zesílíme je díky vykuřovadlům a očistnému kouři. Provoníme je BIO parfémy a necháváme je nabít na měsíčním svitu. Úplně nejraději tvořím za úplňku nebo při novoluní.

Další dny vytváříme popisky a štítky na svíčky. Polepujeme je recyklovaným papírem. Píšeme vám poselství a záměr, který k vám a ke svíčce přišel skrze jemnohmotný svět a obrazy. Do použitých a čistých krabic vkládáme výplň též použitou nebo šetrnou k přírodě. V krabičce vytvoříme peřinku, do níž nasypeme bylinky a vložíme svíčku s texty tištěnými i ručně psanými. S láskou zabalíme, připravíme údaje k odeslání a předáváme dopravci.

Těšíme se, až svíčky dorazí do vašich rukou a na vaši zpětnou vazbu, o kterou se s námi můžete podělit na laskavoskovém instagramu. Budu moc vděčná a ráda.

Proč si vybrat nás a naše svíčky?

❤︎‬ 100% přírodní sójový vosk a vosk s certifikátem RSPO

❤︎‬ neuvolňují do ovzduší žádné toxiny

❤︎‬ min. o 50% delší doba hoření než u parafínových a včelích svíček

❤︎‬ tvoříme srdcem, šetrně k Matce Zemi a máme vlastní know-how

❤︎‬ objednávky balíme do již použitých a čistých krabic

❤︎‬ nezapouštíme esenciální a vonné oleje do vosku!

❤︎‬ vkládáme záměry a poselství od domorodých lidí kmene Kogi

❤︎‬ podporujeme Nadační fond Mosty-Puentes a Chadims charity

❤︎‬ svíčky vyrábíme v samotné přírodě

❤︎‬ energie a síla svící je znatelná při pouhém uvidění či podržení v rukou, také sílí díky bylinám, kamenům či malbám a textům obsažených v ně či zvenčí

❤︎‬po vyrobení je provoníme vykuřovadly a nabíjíme na magickém oltáři s kartami, léčivými nástroji, soškami a šamanskými předměty

Jak nejlépe pečovat o laskavosk?

Každá svíčka je unikát svým vzhledem, obsahem a hořením. Někdy se celá kostra ztratí, někdy zbyde část vosku, jindy napraskne, vyteče a málokdy vše dohromady. 

  • Při prvním zapálení nechme svíčku hořet min. 1 hodinu, aby se vosk rozlil po okraje svíčky.
  • Optimální délka knotu je 0,5 cm.
  • Svíčky nechávejme hořet max. 3-4 hodiny v kuse.
  • Pod svíčku dejme talířek nebo podtácek.
  • Nevystavujme je na slunci, ve velkém chladu a v průvanu.
  • Speciální pozornost věnujme silovým, očistným, rituálním a záměrovým svícím, jež obsahují byliny a kameny. Mohou ovlivnit proces hoření.
  • Zbylý vosk znovu použijeme nebo vkládáme s poděkováním, bylinami i krystaly zpět Matce Zemi.
  • Buďme bdělí a pozorní. Ohnivé bytosti jsou našimi průvodci, zvlášť očišťujeme-li prostor, sebe i silné energie.