Zakladatelka projektu laskavosk.

Žena, která běhá s vlky, tvoří srdcem a navrací se k přirozenosti a původnosti v nás.

Spolu s partnerem založili druhý projekt Návrat ke kořenům, místo v přírodě, kde se právě ony svíčky vyrábí uprostřed louky, mezi lesy a potoky, pod širým nebem, za zpěvu ptáků.

Svíčky se s vděčností dostaly i za hranice České Republiky, kde se mimo jiné začaly skrze mé ruce nejvíce tvořit a rozvíjet. Má duše společně s nimi.

Má životní cesta byla a je velmi pestrá. Jako svíčky samy. Nikdy by mě nenapadlo, že se tvorba svíček stane mou vášní, posláním, meditací a radostí jež obohacuje hotely, obchody, ženské kruhy, rituály, oslavy a provází Vás při mnohých událostech, ať už venku nebo ve výjimečných prostorách či doma pro příjemnou atmosféru.

Svíčky se s vděčností dostaly i za hranice České Republiky, kde se mimo jiné začaly skrze mé ruce nejvíce tvořit a rozvíjet. Má duše společně s nimi. 

V roce 2022 jsem odcestovala na letní sezonu do Rakouských hor jako pomocnice a asistentka šéfkuchaře ve čtyřhvězdičkové restauraci, kde koncept jídelního lístku sestavil michelinský kuchař, jež mě vzal do kulinářských tajů a jenž byla klíčová pro rozvoj mé kreativní části a ohnivých bytostí. 

Lahodné pokrmy se zdobily květy a bylinami, které jsem každé ráno sbírala na okolních loukách, krajích lesa a stráních v čisté přírodě s výhledem na okolní vrcholky hor v nadmořské výšce 1600 m.n.m. Pár nasušených lístků a divokých bylinek jsem si sušila do svíček pro jejich sílu, energii, léčivou schopnost a podporu. Pro ostatní bytosti týmu jsem vařila ozdravné a životabudící čajíky.

Po pracovním dni si hrála s voskem, barvami, bytostmi z říše rostlin, poslouchala podcasty, inspirovala se v knihách, vedla vědomé rozhovory s podobně nalazenými lidmi, potkávala se s průvodci a převážnou většinu času trávila sama se sebou.

Toulala se po horách i krajině a naslouchala hlasu Matky Země. Ve večerních hodinách jsem se zachumlala do horského spacáku, lehla si pod širé nebe pozorujíc hvězdy, měsíc a snila. O sobě i o životě. Transformovala se a rostla. 

S ranním probuzením na čerstvém vzduchu jsem se dostávala do hlubokých meditací, zapomenutých a bolavých částí sebe sama, i do těch výjimečných a tvořivých částí v sobě, které byly ještě pouhému lidskému oku nedostihnuty.

Po návratu zpět do naší Země jsem obnovila kamenný obchůdek, porodila v bezpečí domova svého syna, setkávala se s domorodými lidmi, průvodci a dál rozvíjela svou duši, srdce, uzdravovala temné kouty v sobě, opouštěla a transformovala vše, co mi neslouží nebo brzdí v mém rozkvětu.

Začala jsem uspořádávat ženské kruhy, přechodové rituály, předávat učení, které se mi dostalo na mě životní cestě od domorodých národů nebo lidí a bytostí, které se navrací k původu a přirozenosti v nás a mnohé mi předaly či ve mne probudily.
Stala jsem se tvořitelkou a průvodkyní nejen svého života a svíce, (především záměrové) se staly mými průvodci v běžných dnech i výjimečných událostech.

Děkuji za to.

Děkuji, že laskavé svíce z laskavosku zdobí Vaše domovy, rozsvicí Vaší jiskru a přivádějí světlo všude tam, kde je potřeba.

Jsme v propojení a spojení skrze plamínky. Inspirujeme se a obohacujeme se v dnešní době vzájemně. Nechť plamínky roztančí naše těla a prostvětlí naše duše, domov i srdce.