BOHYNĚ IMBOLC

Majestátní, unikátní, silová, ochranná a očistná bílá svíce.S obsidiánem, záhnědou a křišťálem posypaná divokými bylinami s magickou a léčivou silou.Zespoda ohnivé bytosti se nachází psaný čtyřmístný vesmírný ochranný kód. Svíčka je ze 100% přírodního sójového vosku. Váží přes 1 kilo. Byliny jsou námi nasbírané a nasušené. Vytvořila jsem intuitivně kombinaci bylin určených k vykuřování a k očistě. Kameny mám od muže, jež má obchůdek kousek od nás.Mou vizí a přáním je, aby se kameny po dohoření svíce vracely zpět s poděkováním do přírody a do Země.Tato ohnivá bohyně vznikla na Hromnice neboli svátek Imbolc. Přišla skrze silnou energetickou událost. Jejím poselstvím a záměrem je očista a ochrana domu a odehnání temných a těžkých energií z místností i energetického pole. Můžete ji použít kdykoli během roku, kdy vnímáte potřebu očisty a ochrany.

Tato výjimečná svíce je vysoká 25 cm. Široká 7,5 cm. Hoří přes 100 hodin.

888,00 Kč

Co znamená svátek IMBOLC neboli HROMnice?

O Imbolcu se tradičně vykonávají rituály očisty, například koupele.

Dobré je očistit dům – udělat důkladný úklid, probrat staré věci a vyhodit nebo věnovat. Otevřít na chvilku všechna okna a dveře, aby vše staré mohlo odejít pryč. Cílem je očistit prostor a vpustit do něj esenci mladé, energické, krásné bohyně Brighid, která probouzí zemi z dlouhého zimního spánku.

V noci z 31. ledna na 1. února tradičně zapalujeme bílé svíčky a chodíme s nimi po domě a s modlitbou "vnášíme světlo" (fyzicky i metaforicky) do každého pokoje a rohu v místnosti.

Čistě bílý 100% přírodní vosk, který na povrchu svíčky vykresluje krystalky připomínající ledovou námrazu za oknem. Ve tmě svíčky svítí jako lampičky.

TIP na rituálek:

Nové světlo

Imbolc se nepojí jen s vodou a očistou ale i s ohněm a zažeháváním nové jiskry a plamene.

Pokud používáš kotel/kamna/krb, uhas v nich oheň, vyčisti je a opět s požehnáním obřadně zapal.

Zapal svíčku – Spolu s tímto světlem můžeš zažehnout i novou jiskru, plamen inspirace a nové energie.