BOHYNĚ ŽIVA + BYLINKOVÝ MĚŠEC

Bohyně plodnosti, lásky a mateřství.

Záměrová svíčka k předporodnímu rituálu a k porodu. V balíčku společně s bylinnou koulí. Milované ženy, společně s drahou Maruškou - dulou, porodní bábou, laktační poradkyní, průvodkyní a nádhernou ženou s čistým srdcem, která nese velký dar mateřské energie a podpory žen na cestě těhotenství, ženství....jsme intuitivně a s přesahem vytvořily svíčku, která v sobě ukrývá měsíční kámen, kopřivu, maliník a kontryhel. 850,00 Kč

Maruška z našich bylinek vytvořila voňavou kombinaci, jež vložila do měšce, kterým opečovává naše tělíčka. S Maruškou jsem prožila nezapomenutelný a jedinečný rituál zavinování, stala se mou drahou přítelkyní a podílí se na milovaném projektu laskavosk. Podporujeme se v naší tvorbě a na cestě životem. Maruška působí převážně na Vysočině a já jsem moc vděčná, že se naše cesty protnuly. Přála jsem si komunitu žen, ve které budeme v bezpečí, lásce, přijetí, inspiraci a návratu k sobě a opravdovému životu. Děje se to!

Drahé ženy, chcete-li si dopřát péči, podporu, doprovod k porodu a prožít rituály v jemnosti a důvěře, neváhejte se Marušce ozvat.

Více informací nalezneš na www.radostnyporod.cz

P.S. Také na svíčce vidíte vyobrazenou bytost v plášti pod ochrannými křídly andělů?